vchodové panelákové dveře

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete vchodové panelákové dveře ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete vchodové panelákové dveře?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Vchodové panelákové dveře - 1 ks a sklepní okénka - 11 ks

Dobrý den, poptávám u Vás plastové vchodové panelákové dveře a sklepní okna. Dveře: požaduji zalisované mříže v rámu dveří, rozměr 239 cm výška - křídlo 212 cm a šíře 182 cm, dvoukřídlé dveře, 1 ks, materiál dle domluvy - buď plast nebo hliník, bezpečnostní systém dle nabídky. Okna: 7 ks o rozměru 114 š x 55 cm a 4ks o rozměru 58 x 57 cm (š x v), materiál plast - komorový systém dle nabídky, doplňky dle domluvy. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je rok 2010. Děkuji Vám za nabídku.

Vchodové panelákové dveře 2 x

Dobrý den, poptávám u Vás 2 kusy vchodových panelákových dveří. Barva: bílá v plastu nebo tmavě hnědá v dřevu. Prosklení 1-2/3 dveří. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Vše je připraveno, mám zájem o rychlou realizaci a brzký termín. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.

Vchodové panelákové dveře - 1 kus

Dobrý den, poptávám u Vás panelákové dveře (vchod do bytu). Rozměr dodám na požádání. Cena do 20.000.-. Materiál: dle nabídky. Barva dle vzorníku. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky je do konce dubna 2009. Ocením kvalifikované a podložené nabídky.

Vchodové panelákové dveře - 2 ks

Dobrý den, poptávám u Vás 2 ks vchodových dveří. Bude to do panelového domu se zateplenou fasádou. Základní rozměr 1850 x 2600 mm. Z prací montáž a demontáž. Materiál dle ceny a nabídky . Včetně elektrického zámku a doplňků. Cenová představa je do 130.000,- Kč. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je 3. čtvrtletí 2009. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firemnová plastová okna venkovní plastové dveře automatické elektrické žaluzie vnitřní dveře s požární odolností dodání a montáž žaluzií bezpečnostní folie do oken