vstupní bezpečnostní dveře

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete vstupní bezpečnostní dveře ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete vstupní bezpečnostní dveře?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Vstupní bezpečnostní dveře do panelákového bytu - 2ks

Dobrý den, poptávám u Vás vchodové dveře do panelákového bytu. Bude se jednat o 2 ks o rozměru 80 x cca 210 cm. 5-ti bodový systém. Pojistka proti vysazení. Bezpečnostní vložka. Materiál dle nabídky. Z prací demontáž a montáž do stávajících zárubní. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Prosím nabídněte co nejbližší termín pro realizaci poptávky do konce srpna 2010. Děkuji Vám za nabídku.

Vstupní bezpečnostní dveře - 10 ks

Dobrý den. Poptávám u Vás vstupní dveře do bytového domu. Jedná se o 10 vstupních bezpečnostních dveří o rozměru 90 x 201 cm se zárubněmi. Včetně dopravy a montáže. Další popis - vnější strana - bílá (CPL-není podmínkou), vnější strana - dubová dýha. Bezpečnostní třída vyhovující pro pojišťovnu. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Prosím nabídněte co nejbližší termín pro realizaci poptávky. Děkuji za Vaše nabídky.

Vstupní bezpečnostní dveře

Dobrý den, poptávám bezpečnostní dveře včetně zárubní a kování do bytu v panelovém domě a jde mi hlavně o minimalizaci hlučnosti a úniku tepla. Byt je v přízemí. Cena by neměla přesáhnout 22tis.Kč. Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace poptávky je co nejdříve. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.

Bezpečnostní dveře - 2 ks

Dobrý den, poptávám u Vás vtupní dveře do bytu. Nechceme moc drahé, ale solidní vstupní bezpečnostní dveře o rozměru 90 x 197 cm. Včetně zárubně, kování, zámku a montáže, celkem 2 ks, povrch folie. Materiál dle nabídky. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je do poloviny března 2010. Děkuji Vám za nabídku.plastová okna plastové dveře bílé vnitřní dveře s požární odolností plastové dveře bílé vchodové panelákové dveře