výměna dřevěných oken za plastová

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete výměna dřevěných oken za plastová ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete výměna dřevěných oken za plastová?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Výměna dřevěných oken za plastová - 73 kusů

Dobrý den. Poptávám u Vás výměnu dřevěných oken za plastová. Jedn áse o bytový dům, kde bude třeba 73 oken různých velikostí. vše bude v bílé barvě - oboustraně a 5-ti komorovém systému. Z doplňků chceme jen vnitřní parapety. Žaluzie individuelně do jednotlivých bytů (jak vnitřní tak venkovní). Prosím o vyloženě položkový rozpočet, kde budou samotná okna zvlášť od doplňků a zvlášť od příplatků za práci. Práce chceme kompletně všechny - demontáž, odvoz starých oken, dodávku a montáž oken nových a jejich následné začištění. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (pdf.). Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín zakázky od září 2007. Ocením kvalifikované a podložené nabídky.

Výměna dřevěných oken za plastová - 23 ks okna v rodinném domě

Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna oboustranně bílá o rozměrech 3 ks 80 x120 cm, 5 ks 60 x120 cm (dvojokno a trojokno), 4 ks 50 x 130 cm (2 dvojokna), 9 ks 45 x 45 cm a 2 okna 45 x 80 cm. Komorový profil dle nabídky. Dále žádám cenu pro dvojbarevnou kombinaci u všech oken (uvnitř bílé, venku hnědé). Doplňky na dohodě. Z prací demontáž, montáž a zednické začištění a likvidaci starých oken nacenit zvlášť. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realizace zakázky je podle možností co nejdříve! Děkuji Vám za nabídku.

Výměna dřevěných oken za plastová 4 ks + 2 x balkonové dveře

Dobrý den, poptávám u Vás na výměnu oken ve 3pokojovém panelovém bytě. Jedná se o 2 třídilná okna a 2 dvoudílná okna s balkonovými dveřmi. Z doplňků vnitřní parapety a žaluzie. Komorový systém dle nabídky. Práce kompletně všechny. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace zakázky je jaro 2010. Děkuji Vám za nabídku.

Výměna dřevěných oken za plastová 6 ks

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken ve sklepě rodinného domu. Jedná se o 4 ks oken rozměrů 50 x 100 cm a 2 ks 50 x 200 cm. Barva bílá, okna by měla být výklopná i otevíravá. Komrový systém dle nabídky. Doplňky nejsou potřeba. Z prací jen montáž. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (Přílohu stáhnete přímo v této zaslané poptávce viz. odkaz níže nebo z www.niceone.cz po zadání uživatelského jména a hesla). Předmětem poptávky je jak práce tak materiál. Termín realizace zakázky je březen duben 2010. Děkuji Vám za nabídku.sklepní plastová okna francouské plastové dveře okna a vchodové dveře renovace oken