výměna oken v paneláku

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete vyměnit okna v paneláku?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete výměna oken v paneláku?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

výměna oken v paneláku

Dobrý den. Poptávám u Vás výměnu oken Žádám o nabídku výměny plastových oken bílých : dveře 80x230 dvoukřídlé okno 180x160 pevné okno 90x160 (nebo vyzdění) jednokřídlé okno 150x160 parapet bílý vniřní asi 15 cm, vnější asi 18 cm, horizontální žaluzie, cenu prosím konečnou s daní včetně všech prací, odvozu materiálu apod. Dále prosím o nabídku na vybourání příčky mezi kuchyní a obývákem šíře asi 220 cm, opět prosím o konečnou cenu.

Výměna oken v paneláku - 2 ks

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za plastová. Bude se jednat o 2 ks oken do paneláku: 2 x okno dvojdílné (překlápěcí na ventilačku) cca 130 x 140 cm, a dveře cca 210 x 80 cm, do lodžie, barva bílá, 5 -ti komorový profil, vnitřní parapety. Práce kompletně všechny a to i včetně zednického začištění. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky je říjen 2008. Předem děkuji za nabídky.

Výměna oken v paneláku - 2 kusy

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu 2 ks oken v panelovém domě za okna plastová - rozměry jsou třeba zaměřit, barva bílá oboustraně + parapet vnitřní + žaluzie. Profil dle nabídky. Práce kompletně, tj. vč. zednického začištění, likvidace odpadu, montáže a demontáže. Předmětem poptávky je jak práce tak materiál. termín realizace zakázky je do konce roku 2008. Děkuji za relevantní nabídky.

výměna oken v paneláku

Dobrý den. Poptávám u Vás výměnu oken v panelovém domě. Rozhodl jsem se pro výměnu oken a balkonových dveří v bytě 3 + 1. Jedná se o panelový dům s klasickou velikostí oken i balkonových dveří.výměna starých oken za plastová plastová okna výměna třídílných oken výměna plastových oken