výměna třídílných oken

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete výměna třídílných oken ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete výměna třídílných oken?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Výměna - 2 ks výměna třídílných oken v panelovém bytě

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za plastová v panelovém bytě. Jedná se o 2 ks třídílných plastových oken v bílém provedení. Vážným zájemcům je k dispozici příloha (*.jpg). Rozměr 2080 x 1440 mm, komorový profil standartní. Případně parapety. Bez doplňků. Práce kompletní včetně likvidace starých oken. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je kdykoliv. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.

Výměna třídílných oken za plastová 3ks

Dobrý den, poptávám u Vás výměnu plastových oken 3ks. Barva bílá. Parapety vnitřní, vnější + žaluzie. Demontáž, montáž, likvidace starých oken + zednické začištění. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realizace zakázky je do října 2009. Ocením kvalifikované a podložené nabídky.

150ks plastových oken a 32ks balkonových dveří do panelového bytu

Dobrý den. Poptávám 150ks plastových oken a 32ks balkonových dveří do panelového bytu. Rozměry: 48ks dvoukřídlových oken 1450x1370mm, 42ks třídílných oken 2050x1370mm, 12 ks sklepních oken 730x490mm, výměna 16 ks schodišťových třídílných oken 1780x890mm, 32 ks balkonových dveří a dvoudílných oken 2220x2360. Nutno zaměřit. Barva bílá a 5 -6 ti komorový profil. Z doplňků chci žaluzie, sítě proti hmyzu a parapety včetně zednického začištění. Z prací chci montáž, demontáž a likvidaci starých oken. Poptávám materiál i práci, tedy vše od vybrané firmy. Termín realizace zakázky je březen - červen 2008. Děkuji za Vaše nabídky.výměna starých oken za plastová bezpečnostní folie do oken vchodové a interiérové dveře 7ks plastových oken nebo eurooken plastová okna