výroba plastových oken

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete výroba plastových oken ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete výroba plastových oken?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Výroba plastových oken 5ks + žaluzie do panelového bytu

Dobrý den, poptávám u Vás demontáž a odvoz starých oken + montáž nových. Jedná se o 3ks jedenkrát svisle dělené, rozměr /mm, šxv/ 2O30x1600, jedno křídlo otevírací,druhé vyklápěcí a otevírací + 1ks - plast. okno nedělené, rozměr 1550x1600, otvírací a vyklápěcí + 1ks - plast.okno nedělené, rozměr 630x1600 Barva oken bílá oboustranně. Typ k=1,1, 5komorový. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín zakázky je co nejdříve. Děkuji za nabídky.

Výroba plastových oken - 3 ks 180x130cm

Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna bílá dvoukřídlá, bez středového sloupku. Rozměr 180x130cm - 3 ks. K tomu celostínící bílé žaluzie, venkovní parapety bílé šíře 20cm. 5ti komorový profil. Bez práce, požaduji jen výrobu, doprava je vlastní. Poptávám jen materiál. Termín realizace zakázky je květen, červen 2009. Děkuji za nabídku.plastová okna interiérové plastové dveře francouské okno zdvižné rekonstrukce rd a výměna oken vchodové dveře do panelového domu