zasklení vchodu

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete zasklení vchodu ?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete zasklení vchodu?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Zasklení vchodu cca 323 x 234 cm včetně stříšky

Dobrý den, poptávám u Vás zasklení vchodových dveří včetně posuvných dveří a stříšky. Rozměr š 323cm, v 234cm. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (Přílohu stáhnete přímo v této zaslané poptávce viz. odkaz níže nebo z www.niceone.cz po zadání uživatelského jména a hesla). Předmětem poptávky je jak práce tak materiál. Termín realizace zakázky je 9-10.2010. Děkuji Vám za nabídku.

Zasklení vchodu 550x181cm

Dobrý den, poptávám u Vás zasklení vchodu, který je do tvaru L s cihlovou zídkou (šířka 14cm). Rozměry pro zasklení nad zídkou: délka 405cm a výška 181cm. Plus vchodové dveře, rozměry: šířka 145cm x výška: 3m - prosklení celé. Barva bílá. Vybraná firma provede práce a dodá vše potřebné. Termín realizace konec září 2007. Děkujeme za nabídku.

Zasklení vchodu 1340x2340 mm, zasklení čelní strany 1580x2340 mm

Dobrý den, poptávám u Vás zaslení zádveří v rodinném domě. Zasklení před vchodovými dveřmi o rozměru (š/v) 1340x2340 mm, včetně vyklápěcí ventilace. Zasklení čelní strany je o rozměru 1580x2340 mm. Prostor není vytápěn jde pouze o ochranu proti větru apod.. Materiál plast, komorový profil nízký - dle doporučení, vchodové dveře šířky cca 90 cm otvírací ven. Nežádám bezpečnostní sklo, zámky atd. Žádám včetně meziskelních mřížek. Barva bílá. Bez dalších doplňků, bez zednického začištění. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (jpg.). Prosím nabídněte nejen práci ale i potřebný materiál. Termín realizace zakázky je po dohodě kdykoliv. Děkuji za Vaše nabídky.

Zasklení vchodu 550x181cm

Dobrý den, poptávám u Vás zasklení vchodu, který je do tvaru L s cihlovou zídkou (šířka 14cm). Rozměry pro zasklení nad zídkou: délka 405cm a výška 181cm. Plus vchodové dveře, rozměry: šířka 145cm x výška: 3m - prosklení celé. Barva bílá. Poptávám práci i materiál. Termín realizace konec září 2007. Děkujeme za nabídku.výroba plastových oken interiérové plastové dveře demontáž a montáž plastových dveří balkonové dveře oprava plastových balkonových dveří sklepní plastová okna