zastřešení skleněné pergoly

- oslovte firmy ve Vašem regionu

Potřebujete zastřešit skleněnou pergolu?
  • Vyplňte jednoduchý formulář a nechte si zaslat nabídky firem z Vašeho okolí
  • Vaše poptávka je zcela nezávazná
  • ušetříte čas i peníze
  • systém je nastaven tak, abyste od firem dostali optimální množství nabídek, nebudete jimi zahlceni
Na portálu je registrováno 1700 firem ze 1045 obcí České Republiky    Celkový počet zadaných poptávek v oboru okna a dveře:
Potřebujete zastřešení skleněné pergoly?
  • Vložte ZDARMA svou poptávku na Internet...
  • nehledejte firmy, firmy si najdou Vás
plastová okna

Ukázka vložených poptávek:

Zastřešení skleněné pergoly nerozbitným čirým sklem 9,6m2

Dobrý den, poptávám u Vás zastřešení skleněné pergoly. Sklo pergoly je vyrobené tak, že je vhodné pro venkovní použití. Požaduji tedy zastřešit pergolu nerozbitným čirým sklem. Velikost 4x2,4 bm-možno i ve více kusech. Kompletní realizace, tj. provedení prací a dodávka materiálu. Termín realizace zakázky je do července 2009. Předem děkuji za relevantní a cenově odpovídající nabídky.

Zastřešení skleněné pergoly nerozbitným čirým sklem 9,6m2

Dobrý den, poptávám u Vás zastřešení skleněné pergoly. Sklo pergoly je vyrobené tak, že je vhodné pro venkovní použití. Požaduji tedy zastřešit pergolu nerozbitným čirým sklem. Velikost 4x2,4 bm-možno i ve více kusech. Vzhledem k úspoře DPH pochopitelně poptávám nejen vlastní práce ale i veškerý materiál. Termín realizace zakázky je do července 2009. Děkuji za rozumně naceněné nabídky kvalitních firem.výměna oken za plastová výměna plastových oken montáž dveří demontáž a montáž plastových dveří zastřešení skleněné pergoly výměna oken v rodinném domě